Diplomalı Mezunlarımız

Sühendan Gürer Serin

1961 yılında İstanbul doğumluyum.

Üsküdar Amerikan Koleji’ni bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği’nde eğitimimi tamamladım.

Yaklaşık 25 yıl, ara vermeden değişik çok uluslu firmalarda lojistik, mikrobiyolojik analiz ve satış alanlarında görev aldım, yöneticilik yaptım.

2009 yılında astrolojiye ve spiritual konulara karşı merak ve araştırma isteğim başladı.  2011’de “Neo Quantum Coaching” eğitimi aldım ve bu tip bir danışmanlık verilirken kişinin karakterini astrolojik olarak yorumlamanın, danışana daha faydalı olabileceğini düşündüm.

2012/2015 yıllarında(Öner Döşer)Astro-Art Astroloji Okulu’nda eğitimimi tamamladım. Daha sonra, Karma Astrolojisi, Seçimsel Astroloji, Horary (soru) Astrolojisi eğitimlerini aldım.

2016 da“Uluslar Arası Profesyonel Astrologlar Dernegi” APAI kuruluşuna girme ve üye olma hakkını kazandım. Halen yurtdışı online danışmanlıklar vermekteyim.

2016 yılında Astro-Psikoloji eğitimimi (Barış Özkırış)Dönüşüm Merkezi’nde alarak mezun oldum. Kendime en uygun bulduğum ve danışmanlıklarımda zevk aldığım astrolojinin bu dalını daha profesyonelce uygulayabilmek için, 2017 de başlayacak olan iki yıl süreli Aydın Üniversitesi Psikoloji Master Programı’na katılmayı planlıyorum.

Tel : +90 532 366 46 03

e-mail : sueserin@yahoo.co.uk

Ayşegül Yanık Kızıltepe , ASA, APAI, ISAR Cap

1972 Istanbul doğumluyum. Üsküdar Amerikan Lisesi ardından da Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümünde Lisans ve Yüksek Lisansımı tamamladım.  Halen de Doktora öğrencisiyim.

Astrolojiye hep merakım vardı, fakat asıl tanışmam 2010 yılında aldığım bir danışmanlıkla oldu. Öngörüm  çok ilgimi çekti  ve astroloji öğrenmeye başladım. Önce 8 haftalık bir workshop a katıldım , ardından daha kapsamlı bir eğitim arayışına girdiğimde Sevgili Öner Hocam ve Astroloji Okulu ile tanıştım. O gün bugündür Astroloji içindeyim.  Astroloji okulunda İleri seviyeyi tamamlayarak , diplomamı aldım.  Seçimsel Astroloji, Soru Astrolojisi , ve Dünya Astrolojisi  programlarını tamamladım. Halen Uranyen Astroloji eğitimine devam etmekteyim.  2015 Yılında Sue Tompkins’in Fransa’da yaptığı Harita okuma eğitimine  ve 2016 Costa Mesa!daki ISAR konferansına katıldım . Aktif olarak danışmanlık yapıyorum  ve astroloji öğrenmeye devam ediyorum. Danışmanlık yaptığım alanlar: Doğum Haritası okuma, Yıllık öngörüm, Kariyer Danışmanlığı , İlişki Astrolojisi  ve Astrokartografi.

Tel: 0549 748 18 87 – 0533 429 95 33

e-mail: ayanik2016@gmail.com

Hande Edremit

Hande Edremit (1991-Şişli), İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji mezunudur. Öner Döşer ve Barış Özkırış’dan aldığı astroloji eğitimlerini, 2015 yılında tamamlayarak Astroloji Okulu’ndan mezundan olmuştur. Aynı yıl İsmail Cihangir Akıncı moderatörlüğünde bioenerji eğitimlerini tamamlamıştır. Ömer Melih Aksoy’la Kabala ve Regresyon üzerine çalışmalar yapmıştır. Astroloji haricindeki vakitlerini, yoga, dövüş sanatları, sinema, müzik ve hayvanlarla ilgilenerek geçirmektedir.

Tel: 0532 594 84 39

e-mail: Hande.edremit@gmail.com

https://www.linkedin.com/in/hande-edremit-3397198a/

Dolunay Tozkoparan

1979 Mersin doğumluyum. İlk orta lise eğitimimi Mersin Toros kolejinde tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesine girdim, Rus dili ve Edebiyatı bitirerek, Filolog ünvanını aldım. Bir süre Futbol Federasyonu Seyahat ve Organizasyon departmanında çalıştım ve işime ara vererek çocukluğumdan beri merak ettiğim Astroloji’yi öğrenmeye karar verdim. Astro Art Astroloji Okulu kurucusu ve eğitmeni Öner Döşer ‘den temel seviye- Orta seviye- ileri seviye olmak üzere 3 yıl Astroloji eğitimini tamamladım ve Diploma almaya hak kazandım. APAI ( Profesyonel Astrologlar Birliği) üyesi oldum. Yurt dışında geçerli sınavlara katıldım. En son ülkemizde düzenlenen ISAR sınavlarına katıldım. Dünya astrolojisi, Horary( kehanet) astrolojisi, Astropsikoloji eğitimlerinden geçtim. Yenibirlik gazetesinde burçkutusu adlı köşem var ve günlük burç yorumları yazıyorum. Buseterimcomtr için haftalık burç yorumları ve çeşitli makaleler yazıyorum. Bir dönem Uzmantv için videolar çektim… Şu an da Elele Dergisi Astroloji Yazarıyım. Aylık Burç yorumlarım orada yer almakta.

Kendi web sayfam www.burckutusu.com da benimle ilgili ve astroloji ile ilgili pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfamda düzenli olarak aylık burç yorumlarım yer almaktadır.

e-mail: astrodolunay@gmail.com

           dolunaykaraca@gmail.com

Dilara Eda Gürsoy

Fakülte ve Yüksek lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Yüksek Mühendis olarak tamamladı. Kişisel gelişim alanında Türkiye ve Dünya’daki en iyi eğitmenlerden birçok eğitim aldı. Kendini keşfetmesinde en çok yarar sağlayan Astroloji üzerine odaklandı ve 3 yılın üzerinde eğitim aldı. ASA Astroloji Ustalık Belgesi ve ASA Astroloji Diploması almaya hak kazandı. Astro Psikoloji, Seçim Astrolojisi ve Horary alanlarında uzmanlıklarını tamamladı. Kendini bilmek için başladığı yolda, edindiği bütün bilgileri harmanlayarak insanlara faydalı olabilmek için kendi tasarladığı özel seminerlerinde sunuyor ve astrolojik danışmanlık hizmeti veriyor.

Daha fazla bilgi için  http://www.astrologyloadstar.com/p/hakkmda_30.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

web: www.astrologyloadstar.com

e-mail: astrologyloadstar@gmail.com

Zümrüt Ural ASA, MAPAI

Samsun doğumluyum. 1979 yılında İ.Ü. Eczacılık Fakültesi'nden mezun oldum. 

Kendimi bildim bileli Astroloji ilgimi çekti. 2012 Temmuz ayında Astroart Astroloji Okulu'nda, hocamız Öner Döşer'den, Astroloji eğitimi almaya başladım.2015 Haziran ayında AstroArt Astroloji Okulu Ustalık Belgesi, 2016 Haziran ayında AstroArt  Astroloji Okulu Diploma'sını alarak mezun oldum.

Uzmanlık derslerinden olan Horary-Soru Astrolojisi derslerini  Öner Döşer, Astropsikoloji derslerini Barış Özkırış, İleri Pratik Astroloji derslerini Mustafa Konur, Finans Astrolojisi'ni Binnur Zaimler'den alarak tamamladım.

e-mail: zumrutural@yahoo.com

Gaye Alkan ASA, MAPAI ISAR Cap

1986 doğumlu. Yeditepe Üniversitesi Radyo Tv Sinema Bölümü (2008) ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü (2013) mezunu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü’nde yüksek lisans öğrenimi devam etmektedir.

2009’da Usui Reiki Master oldu, 2015 yılında Theta Healing Basic ve Advanced eğitimlerini alarak uluslararası Theta Healing veritabanında (www.thetahealing.com) kayıtlı lisanslı bir terapist olarak yer aldı. Alkan, aynı zamanda Access The Bars Eğitmenidir. (2017)

Astroloji öğrenimine 2013’te Öner Döşer’in kurucusu olduğu AstroArt Astroloji Okulu’nda başladı. Temel ve İleri Seviye eğitimlerini tamamladıktan sonra, Soru Astrolojisi (Horary Astrology), Seçimsel Astroloji (Electional Astrology) eğitimlerini aldı. Çalışma alanı, temel olarak klasik astroloji, natal haritalar, seçimsel astroloji ve soru astrolojisi, sinastri ve kompozitlerdir. Astroloji Okulu’ndan diplomasını 2016 yılında almıştır.

2017 itibariyle farklı eğitmenlerden Uranyen Astroloji ve Karma (Hermetic) Astroloji eğitimleriyle Astroloji’deki bilgi dağarcığını genişletmektedir.

2017’de ISAR Cap ünvanını kazandı. Gaye Alkan, ISAR, OPA ve APAI üyesidir. Makaleleri The Career Astrologer, ISAR Web gibi dünyanın saygın Astroloji yayınlarında yer almaktadır.

Tel: 0538 540 29 56

e-mail: gayealkan@gmail.com

Aytaç Öner

18.02.1980 tarihinde dünyaya gelen Aytaç Öner 1999 - 2002 yılları arasında Fatih Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde okudu. 

Ardından ABD Florida'daki Berry Üniversitesi'nde İngilizce eğitimi aldı. 10 sene boyunca iletişim sektöründe ticaretle ugraştı. Devamında Öner Döşer'in Astroloji Okulu'nda astroloji eğitimi aldı. Astrolojinin Vedik (Hint) astroloji dahil bütün dalları ile ilgilendi ve eğitim aldı.

Astroloji okulundan diploma alan ve mezun olan Aytaç Öner aynı zamanda Girne Amerikaüniversitesi astroloji bölümü diplomasi ve Ist. Aydin üniversitesi astroloji sertifikasına da sahip. 

Uluslararası Profesyonel Astrologlar Birliği (Association Professional Astrologer International) ve Uluslararası Astrolojik Araştırmalar Topluluğu olan ISAR CAP üyesi olan Aytaç Öner, danışanlarına astroloji konusunda bilgiler veriyor, iletişim devi Turkcell'de astrolog olarak çalışıyor ve UZMANTV'de haftalık olarak gezegen hareketleri konusunda burçlara göre yorumlarını yapıyor. 

Tel: 0532 356 03 12

e-mail: rethy33@gmail.com