Astroloji Okulu'nda "REKTİFİKASYON ATÖLYESİ" başlıyor!

27.12.2017 Bu sayfa 3266 kişi tarafından ziyaret edildi.

Astroloji Okulu'nda "REKTİFİKASYON ATÖLYESİ" başlıyor!

Astrolojinin en fazla merak edilen konularından biri olan rektifikasyon (bilinmeyen veya kesin olmayan doğum saatlerinin astroloji teknikleriyle tespiti) için Astroloji Okulu'nda, Mustafa Konur eğitmenliğinde bir atölye çalışması düzenliyoruz.

İÇERİK: Bir doğum haritasından doğru bilgi alabilmenin ön koşulu doğum saatinin kesin olmasıdır. Doğum saati bilinmiyorsa veya kesinliği şüpheliyse, astroloji teknikleriyle doğru saatin tespit edilmesi ve kesinleştirilmesi mümkündür. 

AstroArt Astroloji Okulu’nda gerçekleştireceğimiz Rektifikasyon Atölyesi’nde, bilinmeyen veya tereddütlü bir doğum saati ile karşılaşıldığında, kesin doğum saatini bulmak için kullanılan astroloji tekniklerini ve yöntemlerini öğreneceğiz. 

Katılımcılar, öğrenecekleri yöntemleri atölye boyunca hem kendilerinin ve yakınlarının haritaları üzerinde uygulayacaklar, hem de birbirlerinin haritalarını rektifiye ederek pratik yapma fırsatı bulacaklar.

KATILIM KOŞULU: Katılmak isteyenlerin, orta veya ileri seviyede astroloji bilmesi gerekmektedir.

EĞİTMEN: Mustafa Konur (AstroArt Astroloji Okulu)

BAŞLANGIÇ TARİHİ: 14 Şubat 2018, Çarşamba

BİTİŞ TARİHİ: 4 Nisan 2018, Çarşamba

DERS GÜNÜ VE SAATİ: Çarşamba günleri, saat 14.30 - 17.00

SÜRE: 8 hafta (8 ders)

ÜCRET: 400 TL + KDV (Aylık / 4 ders için)

YER: AstroArt Astroloji Okulu, Suadiye

BAŞVURU VE KAYIT: Kayıt olmak için, 0532 284 89 79 veya 0216 386 73 96 numaralı telefonlardan Yasemin Yazıcı Bayer ile görüşebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Katılmak isteyenlerin, atölye başlangıç tarihinden önce başvuruda bulunup kayıt yaptırmaları gerekmektedir.