Dünya Astrolojisi Sınıfı Açılıyor!

14.07.2016 Bu sayfa 2733 kişi tarafından ziyaret edildi.

Dünya Astrolojisi Sınıfı Açılıyor!

Artık bireysel haritalarımızın ötesine geçmemizin, dünyanın nereye gitmekte olduğunu sorgulamamızın zamanı geldi. Nasıl bir süreçte ilerliyoruz? İnsanlığın anlayışı ne yönde değişiyor? Ülkeler nereye doğru gidiyorlar? Finans sistemleri, siyasi sistemler, inanç sistemleri ne yönde değişiyor? Tüm bu soruların yanıtlarını Dünya Astrolojisi derslerinde hep birlikte tartışacağız. Dersler online olarak yapılacaktır.

Programın yaz aylarında tamamlanacak birinci bölümü Öner Döşer tarafından sunulacaktır. Birinci bölümün 9 derslik programı aşağıda belirtilmiştir.

Programa katılacak kişilerin sağlam bir temel bilgiye sahip olmaları istenmektedir. AstroArt Astroloji Okulu’nda Temel Seviyeyi tamamlamış öğrenciler bu eğitime katılabilirler.

PROGRAM TANITIMI

Eğitmen: Öner Döşer, AMA, MAPAI (OPA Türkiye Temsilcisi)

Program süresi: 9 Hafta (9 Ders)

Başlangıç ve bitiş tarihi: 21 Temmuz 2016 - 15 Eylül 2016

Ders günü ve saati: Perşembe akşamları 21:00 – 23:00 saatleri arasında online

Ders süresi: 2 saat

Ders ücreti: 790 TL + KDV (9 derslik toplam ücrettir, iki taksitte ödenebilir)

Kayıt:  0216 358 12 23 – 0532 284 89 79 – info@astrolojiokulu.com

PROGRAM AKIŞI

1. Ders: Dünya Astrolojisinin tanıtımı (Dünya Astrolojisinin amacı ve çalışma prensipleri; Dünya Astrolojisinde gezegenlerin, ay düğümlerinin, burçların, evlerin, açıların, Sabit Yıldızların, Arap Noktalarının, Orta Noktaların kullanım kuralları)

2. Ders: Dünya Astrolojisinde kullanılan haritalar (Ülke haritalarının yorumlanması, ülke liderlerinin haritaları, sinastri ve kompozit haritalar)

3. Ders: Ülke ve lider haritalarıyla pratik çalışmalar (Ülke haritalarının ve lider haritalarının karşılaştırılması üzerine pratikler)

4. Ders: Yıl yöneticileri, gezegen döngüleri ve büyük kavuşumlar (Yıl yöneticilerinin saptanması, gezegen döngüleri hakkında bilgiler, büyük kavuşumların anlamları ve haritalarda kullanımları)

5. Ders: Dünya Astrolojisi’nde kullanılan öngörü teknikleri (Giriş haritaları, tutulma haritaları, Güneş ve Ay Dönüşü haritaları, İkincil İlerletmeler, Profeksiyonlar ve Transitlerin kullanım kuralları)

6. Ders: Öngörü teknikleriyle pratikler (Giriş haritaları, tutulma haritaları, Güneş ve Ay Dönüşü haritaları, İkincil İlerletmeler, Profeksiyonlar ve Transitlerin kullanımlarıyla ilgili pratik çalışmalar

7. Ders: Savaş astrolojisi (Klasik ve modern dönem astrologlarına göre savaş işaretçisi olan göstergeler, savaşın ne zaman başlayacağı, ne zaman biteceği, kimin galip geleceği)

8. Ders: Güneşmerkezli (Heliocentric) astroloji (Kolektif hareketleri tahin etmeye yönelik çalışmalar)

9. Ders: Jeofiziksel astroloji (İklim değişiklikleri, uzun ve kısa dönemli hava tahminleri, doğal afetler ve bunların öngörülmesiyle ilgili bilgiler)

Tamamlama projesi

Programın sonbahar aylarında tamamlanacak ikinci bölümü Binnur Zaimler ve Dr. Sena Büyükçopur tarafından sunulacaktır. İkinci bölümün 8 derslik bölümünün ders program akışı bilahare belirtilecektir.