Maya Astrolojisi Sınıfı açılıyor...

15.06.2013 Bu sayfa 1968 kişi tarafından ziyaret edildi.

Maya Astrolojisi Sınıfı açılıyor...

11-16 Temmuz tarihleri arasında keyifli bir eğitim sizi bekliyor.

Maya Astrolojisi Temel Eğitimi

Çok konuşulan 21 Aralık 2012 tarihinden sonra Maya astrolojisinin geçerliliği kaldı mı, diye sorabilirsiniz. Bu konuda Maya şamanlarının açıklamaları doğrultusunda Maya takviminin döngüleri sonu olmayan bir şekilde dönmeye devam ettiklerini söyleyebiliriz.

Bu eğitim sayesinde Fatih Keçelioğlu’dan Maya astrolojisini detaylı şekilde öğrenip bu sayede başkalarına rehberlik yapabilirsiniz. Kadim Maya bilgeliği ile kendinizi derinden tanımak için bu harika bir fırsat. Dilerseniz tanıdıklarınıza, dostlarınıza rehberlik yapabilir ya da bu hizmeti profesyonel olarak sunabilirsiniz.

Temel Seviye

Eğitim İçeriği (9 Saat)

-          Doğum günü bilgilerinden yola çıkarak Maya burcunu bulmak

-          Maya burçlarından oluşan dört yönlü yaşam ağacını çıkarmak ve yorumlamak

-          20 burcun tek tek özelliklerini ve dört yöndeki burçlar ile ilişkilerini öğrenerek karakter analizi yapmak

-          Bireylerin Maya takvimindeki önemli günlerinin hesaplanması ve yorumlanması

-          Etkili bireysel seans yapmak için içgörüler

-          Spiritüel bir zaman algısına kavuşarak kozmik zamanlamaları fark eder bir hale gelmek

Eğitim ücreti:   300 TL (100 sayfalık eğitim kitapçığı dahildir)

Orta Seviye

Eğitim İçeriği (6 Saat)

-          9 yönlü Maya horoskopu okuması

-          Maya horoskopunda koyopa (yıldırım enerjisi) hareketleri

-          İki veya daha fazla kişinin ilişki haritasını çıkararak yorumlamak

-          Night Lord bulma ve yorumlama

-          Year bearer hesaplamaları

Eğitim ücreti:    180 TL

Eğitim Programı

11 Temmuz Perşembe 18.30 - 21.30 (Temel 1)
12 Temmuz Cuma 18.30 - 21.30 (Temel 2)
13 Temmuz C.tesi 15.00 - 18.00 (Temel 3), 19.30 - 22.00 (Orta 1)
15 Temmuz Pazartesi 19.00 - 22.00 (Orta 2)

Kimler katılabilir?

-          Amatör astroloji meraklıları

-          Danışanlarına sundukları hizmetin içeriğini genişletmek isteyen profesyonel astrologlar

-          Kendi gelişim yolunda yeni farkındalıklar edinmek isteyenler

-          Yaşam koçları, terapistler, şifacılar. Özellikle danışanları için doğru günde randevu vermek isteyenler

Kayıt için;

Tel: 0216 386 73 96-0532 284 89 79

Email: info@astrolojiokulu.com

Kurs içeriği hakkında bilgi almak için: fatihist@gmail.com

Maya Astrolojisi nedir?

Orta Amerika’da yaşayan ve şamanik bir kültür olan Maya uygarlığının kehanet sistemidir. Maya kültürünün hazinesi olan Maya takvimi son derece basit ama derin bir rehberlik sunmaktadır.

Klasik astrolojiden farkları nelerdir?

- Anlaması, hatırlaması ve takip etmesi daha basit olan bir sistemdir ve bu sayede her birey kendi kendine rehberlik yapabilir.
- Basit olmakla beraber çok derindir. “Her insan bir âlemdir” mesajını verir.
- Karakter analizinden daha çok ruhsal evrimi anlamayı sağlar.
Temel maya burcu analizinizi www.mayaburcum.com sitesinden görebilirsiniz.

Katılanlar Ne Dediler?

Bu hafta sonumu Fatih Keçelioğlu’ndan Maya Astrolojisi Eğitimi alarak geçirmekten dolayı çok mutluyum. Kendim, ailem ve çevrem adına kullanabileceğim, faydalanabileceğim çok değerli bilgiler edindim. Umarım bu bilgilerle hayatımızın geri kalan bölümü çok daha farkında ve iyileştirici, dönüştürücü geçecektir.
A. B. Y., Grafiker

Maya Astrolojisi, içsel deneyimleri, ruhsal döngü ve potansiyeli ortaya koyup, içteki potansiyelin dengeli ve uyumlu bir şekilde kullanma yollarını gösteriyor. Aslında insanın kaliteli yaşamı için feneri temsil ediyor.
Z. A., Psikolojik Danışman

İki gün boyunca başka yerde bulması çok zor olan bilgiler aldım. Günlük hayatta çok kullanacağımı düşündüğüm bu bilgiler, Fatih Hoca tarafından çok net ve anlaşılır bir şekilde anlatıldı. Çok teşekkür ediyorum.
A. O., Organik Çiftçi

Hayata geldiğiniz günün öneminin ne olduğunu bilmek istiyorsanız, her günün size ne ifade ettiğini bilmek istiyorsanız bu eğitimde bunlara çok güzel cevaplar alabilirsiniz. İş, ilişkiler, içsel dünyada hangi gün kolaylıklar yaşayacağınız, hangi insanlarla daha uyumlu olacağınız, kendi içinizdeki kişilikleri gözlemlemek adına etrafınıza bakmanıza yardımcı olan bir eğitimdir. İlginiz varsa derin bilgilerin var olduğu rehberlik edecek eğitimi kaçırmamanızı tavsiye ederim. Teşekkürler Fatih Keçelioğlu. 
Y. S. O., Kişisel Gelişim Uzmanı

Bu eğitimden çok memnun kaldım. Geçen hafta da “Numeroloji” Eğitimine katılmıştım ve ikisinin örtüşen yönleri beni çok etkiledi. Klasik astrolojiden çok farklı. Kesinlikle tavsiye ederim. Yaşamımızın geçmişi ve geleceği ile ilgili bir kılavuz niteliğinde. Teşekkürler…
G. D., Sanat Yönetmeni

Vajra Fatih Keçelioğlu kimdir?

Fatih 2001 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi sosyoloji bölümünü bitirdikten sonra doğu felsefelerine yöneldi ve çeşitli yoga ekollerinde eğitim görmeye başladı. 2003 yılında Japonya’da Aikido ve Reiki eğitimleri aldı, Vipassana meditasyon inzivalarına katıldı. 2004 yılında yoga gurusunu bulmak amacıyla çıktığı Hindistan gezisinde Maya Takvimi bilgileriyle tanıştı. 2005-2006 yıllarında Ralph Watson’dan NLP koçluğu ve hipnoz eğitimleri aldı. Aynı dönemde Osho Meditasyon Merkezi’nin yöneticisi D'Arcy O'Byrne’ın verdiği workshoplara katıldı. 2006 aynı zamanda Carl Johann Calleman’dan Maya Astrolojisi eğitimini aldığı ve bu konuda bireysel seanslara başladığı yıl oldu. İsrail, Tayland ve Hindistan’da Maya Astrolojisi eğitimleri verdi. 2007 yılında Agama Yoga okulunun kurucusu Swami Vivekananda Saraswati ile tanıştı ve düzenli ezoterik tantra yoga pratiğine başladı. 

2010 yılında Agama Yoga’nın Tayland merkezinde eğitim vermek üzere yetkilendirildi ve 2012 yılında Swami Vivekananda tarafından verilen “Vajra” ismini aldı. 2008 – 2011 arasında Agama Yoga’nın sunduğu erkekler için özel Tantra toplantılarına düzenli olarak katıldı (Vira buluşmaları) ve bazılarına liderlik etti. Aynı dönemde Swami Sahajananda ile pek çok Hridaya meditasyon inzivasına katıldı. 2. seviye Agama Yoga eğitmenidir ve toplamda 24 ay süren hatha ve kundalini programlarını tamamlamıştır. 

Hobileri arasında biyoloji, neurofeedback, ezoterik piramit teknolojileri, radyestezi, armoni ve müzik sayılabilir. Bireysel seans yaklaşımı ise BenÖtesi Psikoloji (Transpersonal Psychology) ve Advaita Vedant