Online Yaz Okulu'muz Açılıyor!

07.04.2014 Bu sayfa 1841 kişi tarafından ziyaret edildi.

Online Yaz Okulu'muz Açılıyor!

Astrolojiye ilk adımını atmak veya temel bilgilerini tazelemek isteyenler; temel bilgilerin üzerine daha ileri seviyede bilgiler katmak isteyenler, yıl içerisindeki eğitimlerimize katılamayanlar için bu yaz Astroloji Okulu’nda 16 derslik yoğunlaştırılmış ders programı uygulanacaktır. Dersler Öner Döşer ve Barış Özkırış tarafından sunulacaktır.

Online Yaz Okulu'muz açılıyor!

Astrolojiye ilk adımını atmak veya temel bilgilerini tazelemek isteyenler; temel bilgilerin üzerine daha ileri seviyede bilgiler katmak isteyenler, yıl içerisindeki eğitimlerimize katılamayanlar için bu yaz Astroloji Okulu’nda 16 derslik yoğunlaştırılmış ders programı uygulanacaktır. Dersler Öner Döşer ve Barış Özkırış tarafından sunulacaktır.  

Online olarak sunulacak bu eğitimin temel amacı, sadece İstanbul’dan değil, Türkiye’nin her yerinden ve yurt dışından astrolojiyi ciddiye alan kişilere ulaşabilmek, sağlam bir temel edinmelerini sağlamaktır. Verilecek olan bilgiler yoğun ve detaylı olacağından, daha önceden temel seviyede bilgi sahibi olanların da sıkılmadan istifade edebilecekleri ve pek çok ilave bilgi edinecekleri güçlü bir sunu programı oluşturulmuştur.

Yaz okulunu tamamlayanlardan arzu edenler, sonuna varmakta olduğumuz sezonda 16 derslik programlarını tamamlayarak yaz arasına girecek ve 23 Eylül tarihinden itibaren her Perşembe 11:00-13:30 saatleri arasında ders işlemeye devam edecek olan hafta içi grubuna katılma şansı yakalayabilirler.

Yaz okulu için hazırlanan yoğunlaştırılmış ders programı, online olarak hafta içinde Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günleri 20:00-22:00 saatleri arasında sunulacaktır. İlk ders 14 Temmuz Pazartesi, son ders 14 Ağustos Perşembe günü işlenecektir. 4 ders ücreti 300 TL olarak belirlenmiştir. 4 hafta sürecek 16 derslik bu eğitimin toplam bedeli 1.200 TL’dir.

Eğitime katılmak isteyenler info@astrolojiokulu.com adresine konu başlığına “Yaz Okulu” yazarak veya 0216 386 73 96 numaralı telefona ön kayıt yaptırabilirler.   

DERS PROGRAMI

14 Temmuz Pazartesi: Astrolojinin kısa tarihi ve temel unsurlarının tanıtımı
15 Temmuz Salı: Astroloji haritasının eksenleri ve haritada vurgular
16 Temmuz Çarşamba: Element ve nitelikler, sentez ve gölge burç kavramı
17 Temmuz Perşembe: Gezegenlerin tanıtımı (Güneş, Ay, Merkür, Venüs, Mars)

21 Temmuz Pazartesi: Gezegenlerin tanıtımı (Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün, Plüton)
22 Temmuz Salı: Kiron ve Asteroidlerin tanıtımı
23 Temmuz Çarşamba: Burçların tanıtımı ve Gezegenlerle Kombinasyonları I
24 Temmuz Perşembe: Burçların tanıtımı ve Gezegenlerle Kombinasyonları II

4 Ağustos Pazartesi: Burçların kullanım kuralları (Yöneticilikler)
5 Ağustos Salı: Gezegenlerin kullanım kuralları (Zarar görme, yerleşim)
6 Ağustos Çarşamba: Ay Düğümleri
7 Ağustos Perşembe: Evlerin tanıtımı ve Gezegenlerle Kombinasyonları I

11 Ağustos Pazartesi: Evlerin tanıtımı ve Gezegenlerle Kombinasyonları II
12 Ağustos Salı: Evlerin kullanım kuralları
13 Ağustos Çarşamba: Açıların Tanıtımı I (Temel açılar)
14 Ağustos Perşembe: Açıların Tanıtımı I (Tali Açılar)