Sezona Veda, Yaza Merhaba

01.06.2015 Bu sayfa 1416 kişi tarafından ziyaret edildi.

Sezona Veda, Yaza Merhaba

Astroloji Okulu ailesi olarak sezona veda etmeye hazırlanıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz soltistinde düzenlediğimiz Sezona Veda, Yaza Merhaba Gecesi'nde hep birlikte olalım istiyoruz. 21 Haziran 2015, Pazar akşamı 20:00-23:00 saatleri arasında birlikte olacağımız gecemizi, her zamanki mekanımız olan Vakıf Tenis Café’de düzenliyoruz.

Astroloji Okulu ailesi olarak sezona veda etmeye hazırlanıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz soltistinde düzenlediğimiz Sezona Veda, Yaza Merhaba Gecesi'nde hep birlikte olalım istiyoruz. 21 Haziran 2015, Pazar akşamı 20:00-23:00 saatleri arasında birlikte olacağımız gecemizi, her zamanki mekanımız olan Vakıf Tenis Café’de düzenliyoruz. 

Vakıf Tenis Cafe, Caddebostan’ da yeşil ve mavinin kucaklaştığı, Marmara sahilinin en güzel, en nezih noktalarından biri. Geceye katılmış olanlar mekanı zaten biliyorlar. Bilmeyenler için adresi tarif edeceğim. Göztepe Parkı'nı geçtikten yaklaşık 200 metre kadar sonra Sahil Yolu'na ilerlerken, hemen sağ kolda Irmak Okulları'nın arkasında, Caddebostan sahilinde şirin, şehrin gürültüsünden uzak bir mekan. Kadıköy tarafından gelecek olanlar Bostancı dolmuşuna binecekler ve Irmak Okulları önünde inecekler. Araçlarıyla gelenler için de mekanın girişinde otopark mevcut. Herkes yediğini içtiğini ödeyebileceği gibi, ramazan ayı dolayısıyla Teniz Cafe bize özel iftar menüsü hazırlıyor. Detaylarını aşağıda bulabileceğiniz iftar menüsünden talep edecekseniz kayıt sırasında görevli arkadaşımıza bilgi vermenizi rica ederiz.

 

İftar Menüsü - 50 TL

Ana yemek (beğendi, et / tavuk, pilav)

Çorba

İftariyelik

Çay/Kahve

Meşrubat 

Vakıf Tenis Café http://www.vakifteniscafe.com/

Bu güzel gecemizde, İleri Seviye, Horary ve Electional, Astro-psikoloji eğitimlerini tamamlayan arkadaşlarımız da Katılım Belge'lerini alacaklar.

Geceye katılmak isteyenler için, info@astrolojiokulu.com - 0216 386 73 96 - 0216 358 12 23