Sezona Veda, Yaza Merhaba

10.05.2016 Bu sayfa 1171 kişi tarafından ziyaret edildi.

Astroloji Okulu ailesi olarak sezona veda etmeye hazırlanıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz soltistinde düzenlediğimiz Sezona Veda, Yaza Merhaba Etkinliği'nde hep birlikte olalım istiyoruz.

Astroloji Okulu ailesi olarak sezona veda etmeye hazırlanıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz soltistinde düzenlediğimiz Sezona Veda, Yaza Merhaba Etkinliği'nde hep birlikte olalım istiyoruz. Bu yıl yaz soltisti Ramazan ayına denk geldiğinden sezona vedamızı 19 Haziran 2016, Pazar günü, 14:00-17:30 saatleri arasında Merkür Otel, Altunizade’dedüzenleyeceğimiz seminer ve ardından sertifika/diploma törenlerimiz ile yapıyoruz. 

Onur konuğu olarak aramızda bulunacak Uluslararası Profesyonel Astrologlar Derneği (APAI) başkanı sayın Sharon Knight, 14:00-17:00 saatleri arasında "Üçlü Yöneticileri ve Yaşam Dönemleri" konulu seminerini sunacak. Bu seminere katılım 125 TL’dir. (Astroloji Okulu öğrencilerine 100TL)

Seminer içeri ve Sharon Knight hakkında detaylı bilgi için tıklayınız;

http://astrolojiokulu.com/HD733_seminer--uclu-yoneticileri-ve-yasam-donemleri.html

Seminerin ardından Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye Astroloji mezunlarımızın sertifika ve diplomalarını, Astro-Psikoloji, Vedik Astroloji, Ezoterik Astroloji, Soru Astrolojisi ve Seçimsel Astroloji öğrencilerimizin ise sertifikalarını takdim edeceğiz.