Workshop: Enerji Astrolojisi

01.07.2015 Bu sayfa 2393 kişi tarafından ziyaret edildi.

Workshop: Enerji Astrolojisi

Venüs’ün zor açılarını nasıl yumuşatabilirsiniz?

Venüs’ün zor açılarını nasıl yumuşatabilirsiniz?

Enerji Astrolojisi, on adet enerji merkezinin (çakra) doğasını ve bunların doğum haritasına nasıl nakşedildiğini tarif eder. Ayrıca, bu enerji merkezlerini dengeye getirmek yani gezegenlerin olumsuz açılarının üstesinden gelmek için ne tür egzersizler yapılması gerektiğini de anlatır.

Enerji çalışmaları, gezegenlerin esansları ve enerji psikolojisi bilgilerini çakra ve gezegenler arasındaki bağlantılarla birleştirir. Haritadaki zorlayıcı açılar, bunları nasıl kullanacağımızı bildiğimiz takdirde yüksek benliğimiz için adeta bir gıdadır.

Venüs açıları aşk yaşamımızı, kendimize nasıl şeyleri çektiğimizi, yaşamda keyif aldığımız konuları ve finansal durumumuzu ifade eder.

Bu atölyede Venüs’ün zorlayıcı açılarının üstesinden gelerek ilişkilerimizden keyif almayı ve yaşamımıza dilediğimiz şeyleri daha kolaylıkla ve neşeyle çekebilmeyi öğreneceğiz. Çeşitli örneklerle de Venüs’ün zorlayıcı açılarının nasıl dengelendiğini göreceğiz. Enerji egzersizleri ve birtakım esanslar yardımı ile Venüs’ümüzü nasıl dengeye getireceğimizi de öğreneceğiz.

Enerji Astrolojisi programı, manyeto biyoloji (bedenimizdeki elektromanyetik alanlarını (şakralar) inceleyen yeni bir disiplin) alanında yüksek lisansını yapan Dr.Lea Imsiragic tarafından oluşturulup geliştirilmiştir. Lea, farklı alanlardaki bilgilerini (manyeto biyoloji, enerji psikolojisi, çiçek esansları ve akupunktur) astroloji ile harmanlayarak Enerji Astrolojisi adını verdiği bir teşhis ve şifa sistemi kurmuştur.

Dr Lea Imsiragic, workshop’una katılacak kişilerin haritaları üzerinden de değerlendirmeler yapacak. 

Eğitmen: Dr. Lea Imsiragic

Tarih: 27 Şubat 2016

Saat: 10:00-16:30

Yer: Astroloji Okulu, Caddebostan

Ödeme: 200 TL (Astroloji Okulu öğrencilerine 175 TL)

Rezervasyon: info@astrolojiokulu.com - 0216 386 73 96 - 0532 284 89 79

 

Dr. Lea Imsiragic Kimdir?

Manyeto biyoloji alanında bir tıp doktorudur. ISAR (Uluslararası Astrolojik Araştırma Topluluğu) üyesi ve danışmanı olan Lea farklı alanlardaki bilgilerini astroloji ile birleştirmektedir.İş astrolojisi ve astro-tıp alanında uzmanlaşmıştır ve astro-şifa alanında araştırmalarını sürdürmektedir. Lea insan fizyolojisi, akupunktur, enerji terapisi ve çiçek özleri terapisi gibi konulardaki bilgilerini astroloji ile sentezlemekte, böylelikle “Enerji Astrolojisi” denebilecek teşhis ve şifaya yönelik bir astroloji sistemi oluşturmaktadır. Belgrad’daki Johannes Kepler Enstitüsü’nde düzenli eğitimler veren Lea’nın kaleme aldığı beş adet astroloji kitabı bulunmaktadır.